روانپزشک

مدیر انجمن: آرش

روانپزشک

پستتوسط mehfarj » شنبه اردیبهشت 28, 92 2:57 pm

نظر یکی از بچه هایی که مشکل سرو صدای شکم داره رو اینجا میذارم البته اینو نمیدونم که مشکلش از نوع اسهالیه یا نه واقعا امیدوار کنندست:

1-سلام دوستان،فقط اومدم بگم که مشکل ای بی اس هیچ ربطی به گوارش نداره و فقط مربوط به اعصاب میشه،بچه‌ها برید پیش یه روانپزشک خوب و مشکلتون رو بهش بگید،مطمئن باشید که یا قرص های آرامبخش خوب میشید،من الان یک هفته است که دارم یه سری دارو میخورم مربوط به اعصاب، یعنی آبی که رو آتیش ریختن،منی که میمردم و زنده میشدم یه مهمونی برم،یه جای ساکت بشینم ،غذا بخورم الان با اعتماد به نفس کامل همه جا میرم و هیچ مشکلی هم ندارم،و هیچ صدایی از شکمم نمیاد،بچه‌ها ما فقط مشکلمون از اعصابمون هست،همین که داریم افسرده میشیم و دلمون نمیخواد جایی بریم همه مربوط اعصابمون هست،این اشتباهه که ای بی اس مشکل گوارشی هست،حتما حتما پیش یه روانپزشک خوب برید،من که نتیجه ی صد در صد گرفتم.
دکتر سه نوع قرص آرامبخش بهم داده که تا یک ماه و نیم باید بخورم و بعد از تموم شدن قرص ها نتیجه رو به دکترم بگم که ببینه آیا لازم هست بازم برا قرص تجویز کنه یا نه،که من خداروشکر الان بعد از یک هفته نتیجه ی تاثیر قرص ها رو دارم میبینم....
mehfarj
کاربر فعال

Re: روانپزشک

پستتوسط mehfarj » شنبه اردیبهشت 28, 92 2:58 pm

دوستان این فروم اگه کسی پیش روانپزشک رفته لطفا بگه
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط امیدوار » یکشنبه اردیبهشت 29, 92 12:56 pm

بچه ها من همون eli7 م 8-)
من تاحالا پیش روانپزشک نرفتم ولی درمرود کنترل استرس باشما موافقم..
ولی از قرص پروپرانول10 خیلی استفاده کردم که یه قرص کنترل استرس و کاهنده ضربان قلب هستش که نسبتا تاثیر خوبی داره و راضیم ازش و وقتای اضطراری ازش استفاده میکنم
ولیییییی یه بار به دکتر خودم (که متخصص گوارش بود) گفتم برام یه قرص ارام بخش تجویز کنه اونم ایمی پیرامین نوشت..
اما اصلا بهم نساخت و مجبورشدم درمان رو قطع کنم..خیلی بددددد بود واقعا
یکیم این قرصا همیشه این طرز فکررو تو آدم ایجاد میکنه که بعد تموم شدن دوره مصرفش تاثیرش ازیبن میره.. که همیشه این مسئله تو ذهن من یه علامت سواله! :(
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط poya » یکشنبه اردیبهشت 29, 92 6:58 pm

mehfarj jan من قبلا قرص ارام بخش استفاده کردم ولی تاثیر ان چنانی نداشت منم زیاد مشکل گوارشی ندارم بیشتر مشکلم استرس درونمه..... میشه اسم اون 3تا قورصا رو بگی ؟؟؟؟؟؟؟
آواتار کاربر
poya
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: mazandaran /مجرد

پستتوسط mehfarj » یکشنبه اردیبهشت 29, 92 8:28 pm

سلام پویا جان
همون طور که گفتم یکی از دوستان توی یه انجمن دیگه گفته این کارو کرده به نام آشا.
ازش میپرسم میام میگم
شما هم اسم قرصایی رو که مصرف کردی رو خواهشا بنویس.
کاربر فعال

پستتوسط noshin » یکشنبه اردیبهشت 29, 92 8:55 pm

سلام
اکثربچههای فک کنم دوران خوردن دارو با دواروهای آرام بخش رو استفاده کردن وتاثیرش رو درهمون مدت زمان که دارو
مصرف کردن دیدن که واقعا درهمان فاصله زمانی تاثیر خوبی داره ولی مسئله اینجاست که بعد از قطع دارو علایم کامل بر
میگرده متاسفانه.
noshin
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: خوزستان

پستتوسط mehfarj » یکشنبه اردیبهشت 29, 92 11:52 pm

بنده خدایی که مشکلش رو با قرص اعصاب حل کرده بیشتر مشکلش سروصدای شکمه تا بحث های اجابت مزاج اینا
ایشاالله قراره نتیجشو بزاره برامون بفهمیم بعد از ترک مصرف قرص ها چجوریه حالش.
یکی از معایب این بیماری اینه که خودش چندیدن نوع داره از طرفی راه درمان هم براش چندین وچند نوع هستش وفکر میکنم برا هر کسی یه راهی خوب باشه که از شرش راحت بشه.
دوستان اگه سرمیزنن به فروم خواهشا بگن دارن برا درمان چی کار میکنن دقیقا مشکلشون چیا هست البته فصل ،فصل امتحاناته وهمه ماها به نوعی درگیریم ولی وقت بذارین ارزشش رو داره!
.......
به نظرم عباس جان اگه یه قسمت به نام سروصدی شکم یاقاروقور شکم جدا بزاری خیلی خیلی خوب میشه چون بعضی ها هستن که فقط این مورد نصیبشون شده....
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط امیدوار » دوشنبه اردیبهشت 30, 92 7:53 pm

بنظرمن همیشه نه ولی مواقع خیلی ضروری استفاده از قرصای ضداسترس خیلی کمک میتونه بکنه ... خیلییییییییییییییییی
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

پستتوسط mehfarj » دوشنبه اردیبهشت 30, 92 8:21 pm

المیرا میشه بیشتر توضیح بدی
قبلا پیش روانپزشک رفتی؟چند وقت قرص مصرف کردی؟...
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط delaram » سه شنبه اردیبهشت 31, 92 5:16 pm

من قرصای دوکسپین 10 و بافلوکسیتین 10 رو امتحان کردم هیچ فایده ای نداشت
3 تا داروی جدید تجویز کرد این دفعه که اینا هم نتیجه خاصی نداشت چون من بیشتر وقتمو خواب بودم اما اون ساعتایی که بیرون میرفتم یه جای ساکت باز مثله قبلنا همون استرس برمیگشت اینم داروهام که فکر میکنم مصرفشون بیشتر ادمو افسرده میکنه
سیتالوپرام 20
doneurin 10
chlordiazepoxide
delaram
کاربر ساده

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان ای بی اس IBS

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان