پروبیوتیک ها

مدیران انجمن: آرش, آشنا

پروبیوتیک ها

پستتوسط mehfarj » شنبه فروردین 3, 92 12:50 pm

پروبیوتیك‌ها‌ حاوی ‌باكتری‌های زنده‌ای هستند كه به شكل كپسول یا پودر (یا در ماست) مصرف می‌شوند. این مواد ممكن است با برقراری تعادل میان انواع باكتری در روده و احتمالا با تاثیر گذاشتن بر دستگاه ایمنی به رفع مشكلات روده‌ای كمك كنند.شماری از تحقیقات كوچك و نیز گزارش‌های موردی حاكی از آن است كه پروبیوتیك‌ها می‌توانند علائم روده تحریك ‌پذیر را كاهش دهند. اما در حال حاضر نمی‌توان با قاطعیت در مورد بی‌خطر بودن یا كارآیی آنها اظهار نظر كرد.
پروبيوتيك‌ها‌ حاوي ‌باكتري‌هاي زنده‌اي هستند كه به عملکرد دستگاه گوارش کمک مي‌کنند. امروزه با اضافه کردن پروبيوتيك‌ها به بسياري از فرآورده‌هاي لبني، امکان دريافت آن به سهولت ميسر است. اين مواد ممكن است با برقراري تعادل ميان انواع باكتري‌ها در روده و احتمالا با تاثير بر دستگاه ايمني به رفع مشكلات روده‌اي كمك كنند. به هر حال با توجه به شرايط خاص هر يک از مبتلايان بهتر است در خصوص رژيم غذايي و نيز مصرف اين فرآورده‌ها با پزشك مشورت شود.
دوستان کسی هست مصرف کرده باشه.من چند جایی آمار ماست پروبیوتیک گرفتم نبود توی شهر شما هاهست؟
mehfarj
کاربر فعال

Re: پروبیوتیک ها

پستتوسط atefeh » شنبه فروردین 3, 92 3:40 pm

اره تو شهر ما که زیاد هست منم گاهی می خورم طعم خاصی نمی ده کلا
atefeh

پستتوسط mbf823 » یکشنبه شهریور 16, 93 3:10 pm

کپسول هاش هست خیلی از بهتره ماسته واثرش بیشتره من پرودایجست رو مصرف می کنم راضیم
mbf823
کاربر تازه وارد

پروبیوتیک ها

پستتوسط sanaaaz1 » دوشنبه شهریور 16, 93 12:44 am

طبق اطلاعاتی که از ی سایت گرفتم پروبیوتیک ها سیستم ایمنی و مشکلات گوارشی را درمان میکنند.http://www.beytoote.com/cookery/khavas- ... ogurt.html
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

محل اقامت: tehran/ال‏ ‏جی

پستتوسط sanaaaz1 » دوشنبه شهریور 16, 93 2:07 am

من وقتی فعالیت و ورزش میکردم ال جی زیاد میشد و ب این سایت برخوردم ک پایین گذاشتم.پروبیوتیک استرس یبوست و اسهال و حتی عفونتها مخصوصا تنفسی و گوارشی روده ای و سموم بدن درمان میکنه و ما گرفتاریمون ایناس بیاید شروع کنیم و روندشو بهم خبر بدیم.http://behsite.ir/content/articles/sport/2239/
نه صبر ایوبی هست !!و نه بویی از پیراهن یوسف‏ ‏عزیزم …خودت را به کوری بزن‏ ‏اینجا گرگ ها همه چیز را خورده اند
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

پستتوسط یاور » دوشنبه شهریور 17, 93 7:02 am

سلام.ممنون كه اين اطلاعاتو در اختيارمون گذاشتي.
ببخشيد ي سوال :?: ميگم حالااين محصولات پروبيوتيك هارو ازكجاباس بگيريم ياهمين ماستو كيا دارم.
مرسي :roll:
یاور
کاربر ساده

پستتوسط sanaaaz1 » پنج شنبه شهریور 19, 93 1:07 am

بچه ها یچی قوی تر و بهتر از پروبیوتیک سین بیوتیک که برا اسهال و یبوست در ای بی اسی ها پاسخ میده .کاش رو بی اختیاری جواب بده.http://www.google.com/url?q=http://foru ... t6K0uD3B0w
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

پستتوسط آرش » پنج شنبه شهریور 20, 93 10:42 am

من مخالفم،
سين بيوتيك ها علاوه بر باكتري مفيد مواد غذايي مورد استفاده باكتري ها را هم دارند، اما غذايي كه مورد استفاده باكتري مفيد قرار بگيره مي تونه باكتري مضر را هم تغذيه كنه.
علاوه بر اين وقتي غذا براي باكتري ها فراوان باشه باكتري هاي مضر و مفيد با خوبي و خوشي در كنار هم زندگي مي كنند و اين بدن ميزبان هست كه پدرش در مياد.
در واقع حالت ايده آل اينه كه باكتري مفيد و مضر با هم مبارزه كنند كه حتي اگر با پيروزي باكتري هاي مفيد هم تموم نشه باز هم با كاهش باكتري هاي مضر، حالت خوبي هست.
تنها رقابت هست كه باعث ميشه اين باكتري ها با هم بجنگند و بيشترين رقابت هم در زمينه دسترسي به غذا هست. وقتي ما غذاي فراوان براي هر دو گروه فراهم كنيم رقابتي هم وجود ندارد. همينجا مي فهميم كه يك ر‍ژيم غذايي كه غذاي هضم نشده كمتري به روده ها برسونه همزمان با مصرف پروبيوتيك مي تونه مفيد باشه.
توليد كنندگان پروبيوتيك ها مي توانند به راحتي مقداري مواد غذايي پري بيوتيك هم در كپسول هاي توليد شده قرار دهند ولي پس چرا همه آنها اينكار را نمي كنند.
در توليدات شركت زيست تخمير هم FOS (فروکتواولیگوساکارید) وجود دارد يعني اين محصولات سين بيوتيك هم هستند. اما با توضيحاتي كه دادم به نظر من اينكار اشتباه است.
آيا ممكن است كه اين FOS فقط به مصرف باكتري هاي مفيد برسه و باكتري هاي مضر نتونن از اون استفاده كنه ؟ من كه بعيد مي دونم.
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

پستتوسط sanaaaz1 » پنج شنبه شهریور 20, 93 10:10 pm

من دارورو خریدم بنام فوربیوکپ شروع کردم به استفاده رتو کاتالوگش نوشته واسه سندروم روده ام مصرف میشه واسه استرس یبوست و اسهال و همچنین واسه مضرات انتی بیوتیک.کنارش سیر پیاز و موز مصرف کنید تا رشد باکتری ها سریع تر شه.بچه ها تو انجمن که استفاده کرده بودن راضی بودن.درمورد مواد غذایی فقط برای باکتری های مفید هست.این دارو هیچ ضرر و تداخل دارویی نداره.ایشالله درمان با این دارو صورت بگیره.با ارزوی سلامتی همتون.
sanaaaz1
کاربر حرفه ای

فوربیوکپ 4biocap

پستتوسط آرش » شنبه شهریور 22, 93 9:48 am

امیدوارم این مکمل برای شما موثر باشه. حتما نتیجه را به ما بگید، البته باید حداقل 3 هفته مصرف کنید تا اثر کامل اون مشخص بشه.
مکمل های پروبیوتیک اوایل مصرف حتی باعث افزایش نفخ می شوند.
چی شد که این پروبیوتیک را انتخاب کردید؟ دکتر تجویز کرده بود یا کسی پیشنهاد داده بود؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

بعدی

بازگشت به • روش های درمان - درمان بی اختیاری

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 3 مهمان