سایت های مربوط به آی بی اس

مدیر انجمن: آرش

سایت های مربوط به آی بی اس

پستتوسط امیدوار » سه شنبه تیر 25, 92 8:14 pm

سلام دوستان روزتون بخیر طاعات و عباداتتون قبول حق

دوستان ازتون دوتا تقاضای مهم داشتم.. البته من درجایگاه مدیر این سایت نیستم و الان شاید دارم پامو از گلیمم درازتر میکنم ولی ازهمه اعضای این فروم مخصوصا دوستانی که به اینترنت دسترسی دارن خواهش میکنم تو این فروم فعال باشین و حتما نظر دهی کنین درمورد راه حل های خودتون یا حتی تجارب شخصیتون ..متاسفانه فقط چندتا از دوستان فعال هستن و پست میذارن یا برای پست های دوستانشون نظر دهی میکنن ..هرچقدر همبستگی ما بیشتر باشه زودتر راه حل پیدا میکنیم..

تقاضای دوم من ازتون اینه که دوستانی که بجز زبان فارسی به زبانای دیگه هم تسلط دارن یا حداقل یه خورده سررشته دارن سعی کنین تو سایت های خارجی هم مطالعه داشته باشین شاید یه فرجی شد.. به قول یکی از دوستامون تو انجمن (سپید خانوم ) عزیز..سایت های فارسی درمورد آی بی اس محدود هستن چون بیشترشون کپی پیست هستن و مطالبشون تکراریه و متاسفانه منم خیلی دیدم مارو برا درمان دلسرد میکنن چون همون اول مقاله میگن این بیماری درمان قطعی نداره و این برای ماها قبولش خیلی سخته ..

دوستانی که میتونن لطفا اعلام آمادگی کنن و اگه سایت خارجی رفتن که نکته ی مهم یا درمان خاصی رو توضیح داده بود رو با ترجمش برامون بذارن

با تشکر
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

Re: سایت های مربوط به آی بی اس

پستتوسط امیدوار » سه شنبه تیر 25, 92 8:27 pm

میدونین این مسئله ازکجا تو ذهنم جرقه زد؟امروز تو برنامه ماه عسل یه آقایی اومده بودن ک مادرزادی مشکل حنجره داشتن و همه پزشکا ناامیدشون کرده بودن ک هیچوقت تارهای صوتیش درست نمیشه و تاآخر عمرش نمیتونه حرف بزنه ولی اتفاقی از طریق مطالعه ی کتاب یه قاری مصری میفهمن که ایشون هم این بیماری رو داشته و پیگیری میکنن و راه درمانشو پیدامیکنن و حالشون کاملا خوب میشه..

من خودم به زبان turkey تسلط دارم و از کشورهای ترکیه و آذربایجان در اولین فرصت اگه به مقاله ای خوبی تو نت دسترسی پیداکردم با ترجمه ش براتون میذارم.. البته مقالاتی که راه کار برامون نشون بدن تو اولویت قرار دارن برا ترجمه
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

پستتوسط administrator » چهارشنبه تیر 26, 92 4:10 am

شما المیرا جان صاحب اختیارید
باشه من به سهم خودم سعی می کنم اگه مقاله جالبی خورد به پستم خلاصه ترجمش را بزارم تو فروم
بچه هایی که دانشگاه هستن و به ساینس دایرکت دسترسی دارن اگه مقاله به درد بخوری خورد به پسستون واسم ایمیل کنید
مرسی المیرا جان از یادآوریت
administrator
Admin

پستتوسط miladbirjandi » چهارشنبه تیر 26, 92 10:02 am

بله حتما من از هفته ديگه روي اين اختلال وقت بيشتري ميزارم و مطالعه هامو خيلي گسترش ميدم تا بتونم كمكي باشم براي بهبودي اين اختلال
مطالعه هاي من رو 2 زمينه داروهاي گياهي و درمان هاي عصبي (رفع تنش و اصول تمركز) خواهد بود ان شالله نتايج رو در هر فرصتي كه تكميل شده باشه اعلام خواهم كرد .
با تشكر از دوستان هم دل و هم مسير
miladbirjandi
کاربر تازه وارد

پستتوسط محمد » چهارشنبه تیر 26, 92 1:39 pm

پیشنهاد خوبی بود... به امید روزای خوب...
محمد
کاربر نیمه فعال

محل اقامت: تهران

پستتوسط mehfarj » پنج شنبه تیر 27, 92 3:10 pm

خیلی پیشنهاد جالبیه
من یخورده توی زبان انگلیسی متن عمومی سر درمیارم سعی میکنم ایشاالله پی گیر باشم....
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط نازگلک » پنج شنبه مرداد 3, 92 9:42 am

سلام رفیق!عجبی شمامطلبتون بروزتربود! :shock: ولی من ای بی اسوشناسایی کردم اگه مایلی بگم؟؟؟؟؟؟ :geek:
نازگلک
کاربر نیمه فعال

پستتوسط امیدوار » پنج شنبه مرداد 3, 92 2:40 pm

سلام نازگل جون..خوش اومدی به جمعمون..
آره عزیزم خوشحال میشم بفرمایید..
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

پستتوسط نازگلک » جمعه مرداد 4, 92 9:14 pm

سلام مرسی فدات!!خب دوستم ای بی اس یعنی هماهنگی مغزوروده ازطریق ضمیرناخوداگاه چون ابتدابیماری خودمون حادنبدوولی به مرورزمان وحساسیت مانسبت به اون حاد شد قابل گفتن هست که 90درصدای بی اسی ها خانومازیر40سال هستن به دلیل حساسیتی که خانومادارن وچرااقایون؟؟؟؟؟؟چون تعداداندکی ازاقایون نیزحساسیت شدیددراینگونه مسایل دارن من درصحبتام بادکترم فهمیدم که بدن مادربرابربیماری ها نسبت به بقیه زودترواکنش میده بخصوص بیماری های روانی ازجمله استرس و....
نازگلک
کاربر نیمه فعال

پستتوسط zahra » جمعه مرداد 4, 92 10:58 pm

سلام نازگل خانم خوش اومدی عزیزم.
خب اینی که شما میگید درست. ولی اصل مطلب اینه که چه جوری باهاش مقابله کنیم؟؟؟
ما هم میدونیم بخش عمده مشکلمون استرس و تلقین و حساسیت بیش از حد نسبت به مسائله، ولی مسئله راه بهبودیه که جز تعدادی اندک، بهش دست پیدا نکردن.
آواتار کاربر
zahra
کاربر تازه وارد

بعدی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان