رکورد 100نفر عضو!

مدیر انجمن: آرش

رکورد 100نفر عضو!

پستتوسط mehfarj » پنج شنبه مهر 11, 92 12:37 pm

بچه ها یه نفر دیگه عضو بشه میرسیم به عدد100عضو.ولی این همه عضو چرا بعضیاشون حداقل یه نظر یا تجربه ای چیزی رو دراختیار نمیزارن! بابا بی خیال!
آخرین بار توسط mehfarj در جمعه مهر 12, 92 11:28 am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.
mehfarj
کاربر فعال

Re: رکورئ عضو 100نفر!

پستتوسط administrator » پنج شنبه مهر 11, 92 6:27 pm

بالاخره 100 نفره شدیم
اما به قول مهرداد خیلیا کم کارن، هدف از راه اندازی این فروم به اشتراک گذاشتن تجربیات بود اما متاسفانه خیلی از اعضا یه پست هم نذاشتن، تصمیم دارم اگه بچه های فعال اکی رو بدن، اعضایی که سه ماهی یه پست هم نمیزارن رو حذف کنم
نظرتون چیه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟
administrator
Admin

Re: رکورد عضو 100 نفر!

پستتوسط آرش » پنج شنبه مهر 11, 92 7:36 pm

در كل موافقم.
فكر كنم براي شروع بهتره فقط اعضا بتونن مطالب فروم را بخونن و مهمان فقط بتونه عناوين موضوعات را ببينه.
اعضايي كه تا حالا مطلبي ننوشتن حداقل بگن مشكل چيه ؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

محل اقامت: تهران

Re: رکورد عضو 100نفر!

پستتوسط امیدوار » پنج شنبه مهر 11, 92 10:26 pm

من موافق نیستم با حذف اعضا.. ولی بنظرم یه سری از پست هارو فقط برا اعضا پابلیش کنیم...
مثل پست های مربوط به بیوگرافی و ازدواج و پست هایی که بچه ها بیشتر توشون فعالن.. ویا به قول دوستمون آرش،که فقط اعضا بتونن مطالب فروم را بخونن و مهمان فقط بتونه عناوين موضوعات را ببينه...
احسنت به دقت mehfarj جان و تشکر میکنم از ادمین جان که اینجا رو برامون فراهم کرده ایشالا هممون با کمک هم راه درمان خودمونو پیدا میکنیم و ثوابش میرسه به ادمین عزیزمون و دوستای فعال و دلسوز این انجمن...
صدای خنده خدا را می شنوی؟ به آنچه تو محال میپنداری میخندد...
بخند و امیدوار باش ...
امیدوار
مدیر انجمن

محل اقامت: متاهل/24ساله

Re: رکورد عضو 100نفر!

پستتوسط maryam2 » پنج شنبه مهر 11, 92 11:29 pm

حق با شماست منم موافقم یه تعدادی باید حذف بشن.
maryam2
کاربر تازه وارد

Re: رکورد 100نفر عضو!

پستتوسط mehfarj » جمعه مهر 12, 92 11:28 am

من با این که دوستان تازه وارد نتونن پست ها روبخونن مخالفم.به نظرم باید این اطلاعات وتجربیات به راحتی در دردست دوستان تازه وارد قرار بگیره واز آقاعباس میخوام تا تحت عنوان ادمین برای تمام دوستانی که یه پست هم ندارن حداقل به قول آرش بیان وتوی قسمت بیوگرافی رو کامل کنن........................ممنون
المیرا خانم حسن نظر خودتونه.خواهش میکنم
ضمنا بابت اشتباه نگارشی عنوان معذرت.اصلاح شد
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط sahar » شنبه مهر 13, 92 5:02 pm

من با حذف موافق نیستم،ولی با نشون دادن بعضی پستها فقط برای اعضا موافقم
شاید بعضیها نظر ندن ولی به نوعی اینجا امیدی براشون هست و مرتب میخونن،مثل خودم
sahar
کاربر ساده

محل اقامت: شیراز

پستتوسط m1988 » شنبه مهر 13, 92 8:07 pm

منم با حذف اعضای غیر فعال موافق نیستم خب بنده خداها شاید گرفتارن! یا حال ندارن پست بذارن :mrgreen: ولی موافق اینم که بعضی پستها مشاهدش فقط برای اعضای فعال سایت باشه. همونطور که المیرا جونم اشاره کردن.
whatever doesn`t kill you, makes you stronger
m1988
مدیر انجمن

پستتوسط آرش » شنبه مهر 13, 92 11:34 pm

sahar نوشته است:شاید بعضیها نظر ندن ولی به نوعی اینجا امیدی براشون هست و مرتب میخونن،مثل خودم

همينطور تعداد اعضا داره زياد ميشه (كه جاي شكر داره) ولي معما اينه كه اگر كسي بخواد مطالب اين فروم را بخونه نياز نيست عضو بشه و بصورت مهمان مي تونه تمام مطالب را بخونه و فقط در صورتي كه بخواد مطلبي بنويسه بايد عضو بشه. اونوقت چطور ميشه كه اينهمه عضو شدن بدون اينكه مطلبي بنويسن ؟
آواتار کاربر
آرش
مدیر ارشد

پستتوسط آشنا » یکشنبه مهر 14, 92 8:42 pm

من فکر می کنم هدف از تاسیس این فوروم تبادل اطلاعات و تجربیات یک تعداد انسان همدرد است و با ایجاد هرگونه محدودیت برای بهره مندی افراد از نوشته های فروم مخالفم و به نظرم هر کس حق دارد فاقد از عضو و یا غیر عضو ، نظر داده و یا بی نظر از نظرات و مطالب فوروم بهره مند شود. در جایی در مورد تعریف اینترنت خواندم که:" اینترنت مال آدمهای خوب است افرادی که بی منت اطلاعات خود را در اختیار بقیه قرار می دهند."

از عباس آقا برای راه اندازی این فوروم صمیمانه متشکرم و آرزوی روزهای خوش برای ایشان و سایت پرعضو و پرمحتوی برای فوروم دارم.
آخرین بار توسط آشنا در سه شنبه مهر 16, 92 8:48 pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.
معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG

بعدی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان