پیام ها و درد دلهای شروع سال نو

مدیر انجمن: آرش

پیام ها و درد دلهای شروع سال نو

پستتوسط آشنا » پنج شنبه اسفند 28, 93 10:17 pm

من اشتباه زیاد دارم در برخورد با خودم و خانواده و همکاران و دوستان. کارها و اهداف عقب مانده و اقدام نشده و یا نصف و نیمه رها شده هم کم نیستند.

شاید علتش آی بی اس باشد شاید هم بزرگ گرفتن اهداف و یا از خود زیاد انتظار داشتن و یا کمی مهارتهای زندگی اجتماعی و شاید هم تنبلی و تلاش کافی نکردن و ترس از اقدام.
عیب و ایراد جسمی و فکری چند خطی می توانم ردیف کنم.
با هر میزان اشتباه و هر مقدار شکست و با هر دلیل و با هر عیب و ایراد، به یک چیز باید مطمئن باشم.
من همچنان ارزشمندم و خودم را دوست دارم.
چه آرامشی به من می دهد وقتی به خود می گویم:
"آشنای عزیزم بی قید و شرط و بی منت دوستت دارم. همینی که هستی عزیزمی. عاشقتم. آشنای عزیزم تمام اشتباهات سال قبلت را بخشیدم. من به تو افتخار می کنم. در سال جدید اگر بدتر از سال قبل هم عمل کنی. احترامم به تو و دوست داشتنت ذره ای کم نخواهد شد. اصلا مگر دوست داشتن تو بخاطر داشته ها یا نداشته هایت است. نه هرگز، بخاطر خود خودت است. من به تو ایمان دارم"

با این پشتوانه عظیم است که می توانم به همه چیز برسم. به آرامش درونی، دوست داشتن انسانها و احترام به آنان و کسب احترام آنان و موفقیت.
با این پشتوانه است که می توانم همچنان محبت کنم و بیاموزم و خلاقیت نشان دهم.

دوستان، آرزو می کنم در سال جدید عاشقانه تر از قبل خود را دوست داشته باشید و به خود ببالید.
نه بخاطر آنچه که بدست آورده اید بلکه بخاطر آنچه که هستید.
معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

محل اقامت: تبریز-IBS از نوع LG

Re: پیام ها و درد دلهای شروع سال نو

پستتوسط آشنا » جمعه اسفند 29, 93 2:45 pm

گفتم این عید به دیار خودم هم بروم.

منبع: https://instagram.com/p/0cFsjpglxt
معتقدم راه درمان IBS افزایش سطح سلامتی روانی با بهبود مهارت های زندگی و بهبود هوش هیجانی است. چونکه عامل IBS همین امر است. هرچند مصرف داروهای روانپزشک برای آی بی اس، در بازه زمانی محدود، لازم به نظر می رسد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

پستتوسط سایه روشن » شنبه فروردین 1, 94 9:44 pm

سلام اشنا جان سال نو مبارک
سایه روشن
کاربر حرفه ای

پستتوسط آشنا » شنبه فروردین 1, 94 10:20 pm

خانم سایه روشن عزیر، عید نوروز و آغاز سال نو بر شما هم مبارک باد.
آواتار کاربر
آشنا
مدیر گروه

پستتوسط mehfarj » یکشنبه فروردین 1, 94 1:06 am

سال نو بر دوستان عزیز مبارک ومحنا،ایشاا... امسال سال خوبی داشته باشین و حال همتون خوب و خوش باشه....
mehfarj
کاربر فعال

پستتوسط mahsa » یکشنبه فروردین 2, 94 12:30 pm

سال نو همتون مبارک ایشالا که امسال برای هممون سال خیلی خوبی باشه و هممون امسال سلامتی کامل بدست بیاریم و سالی پر شادی و آرامش داشته باشیم
mahsa
کاربر تازه وارد

پستتوسط kaktos » دوشنبه فروردین 3, 94 11:46 pm

سلام سال نو مبارک من بایا رژیم کم خوری بر پابه پروتئن تونستم 80 درصد از مشکاتمو حل کنم
kaktos

پستتوسط سایه روشن » سه شنبه فروردین 4, 94 12:20 pm

سلام سال نو شما هم مبارک میشه غذاهایی که تو یه روز میخورین رو بگین
سایه روشن
کاربر حرفه ای

پستتوسط فرشته » سه شنبه فروردین 4, 94 10:07 pm

سلام.
بهار فاطمی همه شماها مبارک.
فرشته
کاربر بسیار فعال

پستتوسط نورا » چهارشنبه فروردین 5, 94 9:16 am

سلام سال نوتون مبارک امروز که 5 فروردینه عید دیدنی هامو رفتم مهمون خونم اومده و من خوب بودم من همیشه تو زندگیم ترس هایی داشتم مثلا ترس از بچه دار نشدن ولی ترس اجتماعی نداشتم به ویژه با گروه همسالان و دوستام که خیلی بگو بخند بودم بعد از این بیماری جراتم خیلی کم شده می خوام اعتراضم کنم با دلهرست قبلا این طوری نبودم الانم که خوب شدم ترسش هنوز تو دلمه میام اینجا جملات روانشناسی می خونم انرژی می گیرم این چند روز یکی رو می دیدم که باهاش بحثم شده بوده لحظات اول دیدنش دستم شروع کرد به لرزیدن تپش قلب فکر کنم همون حمله پانیک که غزاله جان می گفت اصلا از آدمای خشک و جدی خوشم نمیاد استرس می گیرم خودمم می رم مهمونی یا مهمون میاد خونمون سعی می کنم در مورد آب و هوا اخبار روز حرف بزنم اما خدا نکنه یه حرفی بزنم که پشیمون بشم از گفتنش بهش فکر می کنم می چرخه تو ذهنم تا ... البته سعی می کنم قبل از حرف زدن 30 ثانیه بهش فکر کنم دلم می خواد همواره یه ترس داشته باشم اونم ترس از خدا باشه
GOD IS LOVE
نورا
کاربر فعال

بعدی

بازگشت به • اخبار ای بی اس

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان